Nowotarska 24 117 A
Zakopane 34-500
Tel. 503 055 653, 606 660 653
kontakt@apartamentpodgiewontem.pl

REGULAMIN

Regulamin   korzystania z  Apartamentu Stara Polana
„Pod Giewontem”


 
Aby dokonać rezerwacji należy podać termin pobytu /data przyjazdu i wyjazdu/, dane kontaktowe oraz ilość osób w apartamencie oraz wpłacić zadatek w kwocie 30 % należnej opłaty, przelewem na rachunek bankowy do 3 dni  i 14 dni przed przyjazdem pozostałą kwotę bądź indywidualnie uzgodnić inne terminy wpłat. Kwota zadatku i numer rachunku bankowego zostaną podane w odpowiedzi na maila lub telefonicznie. W przypadku anulacji przyjazdu zadatek nie podlega zwrotowi.

Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 do godziny 12.00 dnia następnego. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres umówiony, Najemca powinien zgłosić w dniu poprzedzającym koniec terminu najmu; Wynajmujący uwzględni je w miarę posiadanych możliwości. Dokładną godzinę przyjazdu należy ustalić z Wynajmującym  a w szczególności przyjazd po godz.20.00 lub wyjazd przed godz. 7.00. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości przez Wynajmującego.

Na miejscu pobierana jest kaucja w wysokości 200zł. Kaucja jest zwracana po sprawdzeniu apartamentu pod kątem zniszczeń i kradzieży.

Najemca nie może przekazywać ani udostępniać apartamentu osobom trzecim; apartament nie może być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną w rezerwacji. Jeżeli liczba osób zostanie przekroczona rezydent wydający klucze może odmówić ich wydania.
Najemca zobowiązany jest do powiadomienia Wynajmującego najpóźniej 2 godziny wcześniej, o planowanym terminie opuszczenia apartamentu i oddania kluczy.

Dodatkowe sprzątanie w trakcie pobytu Najemcy jest możliwe za dodatkową opłatą w wysokości 200 złotych.

W przypadku wystąpienia szkody, Najemca powinien zawiadomić o niej Wynajmującego niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostawie prądu, wody czy też ogrzewania , jak również przerwy w działaniu budynku SPA jak i urządzeń w nim znajdujących się a  Najemca nie może wnosić żadnych roszczeń z tego tytułu.

Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób go odwiedzających w okresie trwania umowy najmu..

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pomieszczeniach mieszkalnych nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niestanowiących wyposażenia tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, żelazek oraz palników gazowych. Nie dotyczy to ładowarek do telefonów komórkowych, suszarek do włosów, maszynek do golenia oraz urządzeń komputerowych.

W apartamencie w godzinach 22.00–6.00 obowiązuje cisza nocna.
W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Zakaz nie dotyczy balkonów.
W apartamencie obowiązuje zakaz przebywania zwierząt  chyba, że zostanie to wcześniej uzgodnione z Zarządcą.

Wynajmujący  nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia  wartościowych przedmiotów, kosztowności, samochodu lub innego pojazdu przebywającego w garażu.
Apartament powinien zostać oddany przez Najemców w należytym porządku, czystości. Należy   umyć i odłożyć na miejsce naczynia kuchenne,  zakręcić krany, zgasić światło, zamknąć okna oraz wyłączyć urządzenia elektryczne, wyrzucić śmieci.